2013 bağkur affı haberleri son gelişmeler

08 Şubat 2013 Kategori : Ssk ve Bağkur Haberleri

Bağkur affı var mı 2013, bağkur affı haberleri son gelişmeler en son durum ve bağkur affına giren yıllar hakkında detaylı bilgiler

Bağkur affı var mı 2013, bağkur affı haberleri son gelişmeler en son durum ve bağkur affına giren yıllar hakkında detaylı bilgiler. 60 gün ve daha fazla prim borcu bulunduğu için sağlık hizmeti alamayan Bağkurluların borcu silindi.

Geçen hafta Meclis’ten geçen düzenleme ile bu kapsamdakilerin borcu affedilerek devlet milyonlarca liralık alacağından vazgeçti. Özellikle ve çiftçi olarak çalışan Bağ-Kurlular bulunuyor. Zaman gazetesinin haberine göre; Bağ-Kur’da 60 gün ve daha fazla prim borcu bulunanlar sağlık hizmeti alamıyor. Bu nedenle bu kişiler olan eş veya anne-baba gibi yakınları üzerinden sağlık hizmeti aldı. Ancak kendi bulunduğu için kanunen başkaları üzerinden sağlık hizmeti almamaları gerekiyor. Uygulamada ise yüz binlerce kişi bu şekilde sağlık hizmeti aldı.

2013 Bağkur Affı
2013 Bağkur Affı , , ,

2013 asgari ücret ne kadar oldu
Bu yazımızda herkesin merakla beklediği 2013 asgari ücret rakamlarını yazacağız. 2013 asgari ücret ne kadar oldu sorusunun cevabını vermiş olacağız.
Asgari Ücret 2013; İşgörme edimini yerine getiren işçiye, yapmış olduğu çalışmalar

2013 İşsizlik sigortasından yararlanmak için ne yapmak lazım?
Bu yazımızda işsizlik maaşı nedir ? işsizlik maaşı alma şartları nelerdir ? sorularına cevap arayacağız. İşsiz kaldığınız zamanlarda devlet tarafından sizlere verilen imkanlar doğrultusunda işsizlik

0 Yorum yapılmış

Protected by WP Anti Spam